zanzibar

Μετά από 6 συνεχόμενα kitetrips με πολλές και διαφορετικές συμμετοχές κάθε χρόνο, με αέρα και χωρίς αέρα αλλά με γέλιο καλή παρέα και περιπέτεια ετσι και φέτος θα τιμήσουμε ένα προορισμό γνώριμο στους παλαιότερους!

Και συνεχίζουμε έτσι όπως ξεκινήσαμε

Kiteclub.gr goes Zanzibar!

Ημερ/νια: 02/02-10/02
Προορισμός: Zanzibar – Paje
Κόστος : από 1240€

Αναλυτικά:

Αναχώρηση:

Ethiopian Airlines ET761 Διάρκεια πτήσης: 6ω

00:20 ATH Athens International Airport

07:20 ADD Addis Ababa

3h Connect in airport

Ethiopian Airlines ET813 Διάρκεια πτήσης: 2ω 40λ

10:20 ADD Addis Ababa

13:00 ZNZ Zanzibar

Arrives: Sun, 2 Feb 2020 Journey duration: 11h 40

Επιστροφή:

Ethiopian Airlines ET812 Διάρκεια πτήσης: 2ω 45λ

17:00 ZNZ Zanzibar

19:45 ADD Addis Ababa

4h Connect in airport

Ethiopian Airlines ET760 Διάρκεια πτήσης: 5ω

23:45 ADD Addis Ababa

03:45 ATH Athens International Airport

Arrives: Tue, 11 Feb 2020 Journey duration: 11h 45

Ξενοδοχείο: https://www.cristalresort-zanzibar.com/en

8 διανυκτερεύσεις με πρωινό

***Στην τιμή περιλαμβάνονται

Οι τιμές διαμορφώνονται ανάλογα με την κατηγορία δωματίου

3 Beach room sea view A/C starting from 02nd to 10th of Feb (8night) 1340€

2 Deluxe room garden view A/C starting from 02nd to 10th of Feb (8night) 1390€

5 Deluxe bungalow sea view A/C starting from 02nd to 10th of Feb (8night) 1360€

3 Ecological bungalow sea view starting from 02nd to 10th of Feb (8night) à 1240€

Αεροπορικά εισιτήρια με δωρεάν μεταφορά ενός Golfbag,
Διαμονή 8 Νύχτες με πρωινό

Μεταφορές: Airport- Paje – Airport
Φόροι αεροδρομίων

Εξτρα κόστος: Visa 50$

Κρατήσεις θέσεων μέχρι 30 Νοεμβρίου, για περισσότερες πληροφορίες 210 9211944